سشوار و اتو موهای حرفه ای

مدیریت

مدیریت

مو کن  مدل NW-1712 یکی از محصولات جدید شرکت نیونایس می باشد . این مو کن دارای طراحی زیبا و آرگونومیک می باشد . از مشخصات کلی این مو کن می توان به  توان 3 وات ، پیچ ها تنظیم کننده نخ  اشاره کرد.

ماشین ریش تراش مدل NW-712 یکی از محصولات جدید شرکت نیونایس می باشد . این ریش تراش دارای تیغه اکیوبلید و سرامیکی برای اصلاح بهتر و سریعتر می باشد . از مشخصات کلی این ریش تراش می توان به  قابل استفاده بودن توسط برق و هم شارژ آن اشاره کرد. همچنین این ریش تراش دارای شش عدد شانه پلاستیکی می باشد .

ماشین ریش تراش مدل NW-710 یکی از محصولات جدید شرکت نیونایس می باشد . این ریش تراش دارای تیغه اکیوبلید اصلاح بهتر و سریعتر می باشد . از مشخصات کلی این ریش تراش می توان به پایه و قابل استفاده بودن توسط برق و هم شارژ آن اشاره کرد. همچنین این ریش تراش دارای پنج سر می باشد .

ماشین ریش تراش مدل NW-713 یکی از محصولات جدید شرکت نیونایس می باشد . این ریش تراش دارای تیغه سرامیکی اکیوبلید اصلاح بهتر و سریعتر می باشد . از مشخصات کلی این ریش تراش می توان به موتور یونیورسال آن اشاره کرد. همچنین این ریش تراش دارای صفحه دیجیتال با نمایش درصد شارژ باتری می باشد .

ماشین ریش تراش مدل NW-823 یکی از محصولات جدید شرکت نیونایس می باشد . این ریش تراش دارای تیغه دو لبه جهت اصلاح بهتر و سریعتر می باشد . از مشخصات کلی این ریش تراش می توان به قدرت چرخش 8000 دور در آن اشاره کرد. همچنین این ریش تراش دارای صفحه LED با نمایش درصد شارژ در 5 مرحله از LOW الی 100 درصد می باشد .

فر کننده مدل NW-1133 یکی از محصولات جدید شرکت نیونایس می باشد . این فرکننده در مدل حرفه ای ساخته شده است . از مشخصات کلی این فرکننده حرفه ای می توان به قدرت 50 وات آن اشاره کرد. همچنین این فرکننده حرفه ای دارای سه درجه تنظیم دما و سه درجه تنظیمات برای فرکردن مو و 4 درجه زمان بندی برای فرکردن مو می باشد .

سشوار مدل NW-1123 یکی از محصولات جدید شرکت نیونایس می باشد . این سشوار در مدل حرفه ای و یون ساز ساخته شده است . از مشخصات کلی این سشوار حرفه ای می توان به توان 1000 واتآن اشاره کرد.همچنین این سشوار حرفه ای دارای سه درجه تنظیم دما و دو درجه تغییرات سرعت هوا می باشد .

سشوار مدل NW-1050 یکی از محصولات جدید شرکت نیونایس می باشد . این سشوار در مدل حرفه ای و یون ساز ساخته شده است . از مشخصات کلی این سشوار حرفه ای می توان به توان 2300 وات آن اشاره کرد.همچنین این سشوار حرفه ای دارای سه درجه تنظیم دما و سه درجه تغییرات سرعت هوا می باشد . دارای سیستم خنک کننده نیز می باشد .

سشوار مدل NW-1023 یکی از محصولات جدید شرکت نیونایس می باشد . این سشوار در مدل حرفه ای و یون ساز ساخته شده است . از مشخصات کلی این سشوار حرفه ای می توان به توان 2200 وات آن اشاره کرد.همچنین این سشوار حرفه ای دارای سه درجه تنظیم دما و سه درجه تغییرات سرعت هوا می باشد . دارای سیستم خنک کننده نیز می باشد .

سشوار مدل NW-1022 یکی از محصولات جدید شرکت نیونایس می باشد . این سشوار در مدل حرفه ای و یون ساز ساخته شده است . از مشخصات کلی این سشوار حرفه ای می توان به توان 2200 وات آن اشاره کرد.همچنین این سشوار حرفه ای دارای سه درجه تنظیم دما و سه درجه تغییرات سرعت هوا می باشد . دارای سیستم خنک کننده نیز می باشد .

صفحه1 از3

فوم بتن

پوکه معدنی تبریز

کفسابی

ثبت شرکت

ثبت برند